Durata de livrare: 2-4 zile lucratoare
Eleganță modernă și rafinament. Acest lănțișor argintiu pentru bărbați, cu o lungime de 55 cm, este exemplul perfect al eleganței discrete și a stilului modern. Realizat din oțel inoxidabil de calitate, acest lănțișor este nu doar frumos, dar și rezistent la coroziune și uzură, garantând o durată lungă de viață și menținerea strălucirii sale.
Design versatil. Cu un design simplu și clasic, acest lănțișor poate fi purtat atât în contexte casual, cât și la evenimente mai formale. Este perfect pentru a fi asortat cu o varietate de pandantive sau purtat singur, adăugând o notă de sofisticare oricărei ținute.
Mesaj personalizat de dragoste. Lănțișorul vine însoțit de o cutie cadou elegantă, care include un mesaj de dragoste special printat în limba engleză. Acest detaliu îl transformă în cadoul ideal pentru bărbatul special din viața ta, fie că este vorba de o aniversare, o zi de naștere sau orice alt moment important.
Calitate și durabilitate. Fabricat din oțel inoxidabil (Stainless Steel), acest lănțișor este rezistent la rugină și decolorare, asigurându-vă că va arăta impecabil ani de zile. Este ușor de întreținut și ideal pentru uzul zilnic.
Un cadou memorabil. Fie că dorești să exprimi dragostea, aprecierea sau pur și simplu să oferi un cadou stilat, acest lănțișor argintiu este alegerea perfectă. Este mai mult decât un accesoriu, este o declarație de afecțiune și un amintire prețioasă.
Material de baza: Stainless Steel
Placaj: Fara placaj
✨ Fiecare bijuterie placată cu aur sau din argint se livrează cu certificat de autenticitate și conformitate. ✨
Fiecare bijuterie se livrează cu ambalaj standard. La cerere, oferim ambalare premium și punguță de cadou. De asemenea, putem ambala la cerere tip cadou cu hârtie specială.
Bijuteriile placate cu aur marca SaraTremo:
#SaraTremo #BijuteriiDeCalitate #CertificatAutenticitate #AmbalareCadou
Avantajele bijuteriilor placate cu aur SaraTremo | Dezavantajele altor bijuterii placate |
---|---|
✔ Grosime strat de placaj de aur: 6-8 microni | ✘ Grosime strat de placaj de aur: 1-2 microni |
✔ Durabilitate maximă în timp | ✘ Durabilitate limitată în timp (câteva purtări) |
✔ Calitate superioară a materialelor utilizate (la bază se află bronz, al treilea metal ca valoare din lume) | ✘ Utilizarea materialelor mai puțin durabile (la bază se află nichel sau aliaje slabe) |
✔ Designuri unice și elegante, identice cu piesele similare realizate în aur masiv | ✘ Designuri comune, fără distincție |
✔ Realizate în Brazilia, țară recunoscută mondial pentru expertiza în bijuteriile placate | ✘ Fabricate în țări precum China, Turcia, India |
✔ Fără compromisuri în privința aspectului și strălucirii aurului | ✘ Posibile variații în aspectul și strălucirea aurului |
✔ Rezistență sporită la zgârieturi și deteriorări | ✘ Mai puțin rezistente la zgârieturi și deteriorări |
✔ Materiale hipoalergenice, potrivite pentru persoanele cu piele sensibilă | ✘ Potențiale reacții alergice la materialele utilizate, în special la nichel |
✔ Prețuri prietenoase pentru bijuterii placate într-adevăr de calitate | ✘ Prețuri mai ridicate pentru bijuterii care se înnegresc la prima purtare |
✔ Servicii excelente de asistență pentru clienți | ✘ Servicii de asistență pentru clienți limitate |
✔ Certificat de calitate și conformitate la orice comandă | ✘ Lipsa vreunei certificări |
✔ Firmă autorizată de ANPC pentru operațiuni cu metale prețioase | ✘ Lipsa vreunei autorizări ANPC |
✔ SaraTremo – Brand și Marcă înregistrată la OSIM | ✘ Marcă de bazar, fără nicio garanție |